Pierre Cardin 6168 LOK
Opis
Pierre Cardin to żywa legenda światowej mody haute couture. To jeden z najsłynniejszych uczniów Christiana Diora. Jego awangardowy styl, zabawa różnorodnością linii oraz kolorem zjednała mu wielbicieli na całym świecie. Znakiem „Pierre Cardin” oznaczana jest cała gama produktów, gdyż wielkim marzeniem projektanta było podarowanie światu przedmiotów charakteryzujących się wysokiej klasy designem.
Marka, która oznacza najwyższą jakość i klasę, kreuje trendy. Oprawy Pierre-Cardin są produktami, które wybierają klienci wymagający, świadomi i zdecydowani. Współczesny mężczyzna oraz kobieta, znajdą wiele propozycji, które wykorzystają w pracy, podczas biznesowych lunchów, na eleganckich bankietach albo w czasie weekendowych spotkań z przyjaciółmi. Marka Pierre Cardin wyznacza kierunki i trendy, oferując atrakcyjne kolekcje, w których znajdą się propozycje klasyczne, nowatorskie i casualowe.
____________________________________________________
Pierre Cardin 6168 LOK
Stylowa oprawa korekcyjna marki Pierre Cardin stworzona dla osób podążającymi za modą i chcących wyśmienicie wyglądać, kolor szary jest fantastycznym przykładem na połączenie klasyki z nowoczesną stylistyką, która prezentuje się na twarzy wyśmienicie podkreślając twoje oczy.Całość wykonana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego charakteryzującego się wysoką odpornością na uszkodzenia i zatarcia, przyjemne w noszeniu a przede wszystkim wytrzymałe okulary będą doskonale prezentować się na twojej twarzy. Na zausznikach w elegancki sposób zostało umieszczone logo producenta, nadając tym samym ekskluzywnego charakteru oprawie.
Wymiary oprawy to 54-17-140:
54 to szerokość soczewki podana w mm,
17 to szerokość mostka podana w mm,
140 to długość zausznika podana w mm.
W zestawie znajduje się również oryginalne etui oraz ściereczka do czyszczenia okularów marki...
__________________________________________________________________________
SOCZEWKI OKULAROWE GRATIS
W cenie oprawy oferujemy plastikowe soczewki JAI KUDO HMAR o wartości 80zł, wykonane z materiału CR-39 z dwustronną, lakierowaną powłoką utwardzającą, wielowarstwowym antyrefleksem oraz powłokami ułatwiającymi czyszczenie
(Kliknij na baner aby zobaczy dokładny opis soczewki.)
Jai kudo HMAR - Markowa, utwardzona soczewka organiczna wyposażona w klasyczny antyrefleks i warstwę utwardzającą CR-39 w indeksie 1,50 z powłoką uszlachetniającą HMAR. Ekonomiczne rozwiązanie odpowiednie dla osób korzystających z okularów okazjonalnie, przykładowo do czytania lub oglądania telewizji. Wysoka odporność na zarysowania zapewni bezpiecznie użytkowania przez co nie musisz się martwić że soczewki szybko się zużyją. Atrakcyjna cena i wysoka jakość soczewki tworzy z niej bardzo dobre rozwiązanie dla każdej osoby która chce mieć dobre i nie drogie okulary.
Soczewka
soczewki okularowe stworzone w oparciu o różnego rodzaju materiały. Ich główna zaleta to niski ciężar oraz podwyższona wytrzymałość na stłuczenia.
____________________________________________________________________________________________
Warstwa utwardzająca
Podstawowa warstwa soczewki, podnosi jej twardość, dzięki czemu wzrasta jej odporność na zarysowania.
____________________________________________________________________________________________
Antyrefleks
Antyrefleks to specjalistyczna nieznacznej grubości powłoka nanoszona na soczewki okularowe, redukuje odbicia i odblaski powstające w wyniku padania na nie światła. Głównym zadaniem powłoki AR jest eliminowanie uciążliwych dla oczu refleksów świetlnych powstających na gładkich i wypolerowanych powierzchniach soczewki okularowej. Jak wiadomo z fizyki, światło przechodzące przez ośrodki o różnych współczynnikach załamania – w tym przypadku powietrze i materiał soczewki - odbija się jedynie częściowo. Efektem tego są właśnie refleksy świetlne (odblaski). W soczewce okularowej zjawisko to podwaja się, gdyż mamy do czynienia z dwiema powierzchniami soczewki – zewnętrzną i wewnętrzną.
____________________________________________________________________________________________
Zakres dostępnych mocy od 0,0 do +/- 6,0 dioptrii
Zakres dostępnych cylindrów od 0,25 do 2,00 w zakresie od -6,0 do +6,0 dioptrii (o wyższe prosimy pytać)
Soczewki montowane bez dopłat, w cenie oprawy na podstawie recepty oraz PD (rozstaw źrenic) dostarczonej przez klienta
Wybraną oprawę oferujemy również z wieloma innymi soczewkami. Prosimy o wybór konkretnego wariantu przy zakupie. Informacje o pozostałych soczewkach dostępne są pod poniższym linkiem: Zbiór informacji o soczewkach.
Dane techniczne
Producent | Pierre Cardin |
Kształt okularów | Prostokątne |
Tytan | NIE |
Kolor dominujący | Szary |
Kolor dodatkowy | Czarny |
Szerokość soczewki | 54 |
Szerokość mostka | 17 |
Długość zausznika | 140 |
