98,9% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam92Nie polecam1

Zgodność z opisem
4.9
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Jai Kudo Acclimates HMAR 1.5

Wysyłka w: 5 dni
Cena: 400,00 zł 400.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Markowa soczewka fotochromowa marki Jai Kudo. Wykonana z materiału organicznego w indeksie 1,50, wyposażona w powłokę antyrefleksyjną HMAR i warstwę utwardzającą.Acclimates to bardzo ciekawa propozycja JAI KUDO dla osób poszukujących fotochromu w korzystnej cenie, który zagwarantuje wysoki poziom przyciemnienia na zewnątrz (80% zabarwienia), a także z powodzeniem może być stosowany w pomieszczeniach (8% zabarwienia).

 

 

Oprócz bardzo konkurencyjnej ceny wyróżnia się tym, że molekuły fotochromu (substancji zmieniającej barwę soczewki) zostały umieszczone w powłoce, a nie w masie soczewki, jak to ma miejsce w przypadku wielu innych soczewek fotochromowych.Acclimates przeznaczony jest dla klientów, którzy nie mogą pozwolić sobie na zakup soczewek takich jak np. Transitions, ale chcą posiadać fotochrom zapewniający wysoki stopień przyciemnienia. Soczewki Acclimates to gwarancja trwałości fotochromu, w znaczeniu intensywności zabarwienia, ochrony przed promieniowaniem UV, a także duża konkurencyjność w stosunku do innych soczewek podobnej klasy.

 

 


 

Cena standardowa 400 zł

 

cena w zakupie z oprawką w sklepie internetowym Polski Optyk: 300 zł

 

 

 

Soczewka organiczna

Soczewki okularowe stworzone w oparciu o różnego rodzaju materiały. Główną zaletą soczewek organicznych jest ich niski ciężar oraz podwyższona wytrzymałość na stłuczenia.

 ____________________________________________________________________________________________

Warstwa utwardzająca

Podstawowa warstwa soczewki. Podnosi twardość, dzięki czemu wzrasta jej odporność na zarysowania.

 ____________________________________________________________________________________________

Wielowarstwowy antyrefleks

Antyrefleks to specjalistyczna, nieznacznej grubości powłoka nanoszona na soczewki okularowe. Redukuje odbicia i odblaski powstające w wyniku padania na nie światła. Głównym zadaniem powłoki AR jest eliminowanie uciążliwych dla oczu refleksów świetlnych powstających na gładkich i wypolerowanych powierzchniach soczewki okularowej. Jak wiadomo z fizyki, część światła przechodzącego przez ośrodki o różnych współczynnikach załamania – w tym przypadku powietrze i materiał soczewki - odbija się. Efektem tego są właśnie refleksy świetlne (odblaski). W soczewce okularowej zjawisko to podwaja się, gdyż mamy do czynienia z dwiema powierzchniami soczewki – zewnętrzną i wewnętrzną.

Dzięki powłokom antyrefleksyjnym do naszych oczu dociera więcej światła, możemy pracować w większym komforcie, co zmniejsza wysiłek naszych oczu podczas oglądania drobnych szczegółów. Klarowność obrazu jest na najwyższym poziomie. Kolory odwzorowywane są w sposób naturalny, nie wydają się wyblakłe, jak w przypadku zwykłych soczewek.

  ____________________________________________________________________________________________

 Fotochrom

 Soczewki fotochromowe dostosowują się do zmiennych warunków oświetleniowych, rozjaśniając się i przyciemniając z niesamowitą szybkością, w zależności od natężenia światła. Pozwalają na noszenie okularów przez cały dzień, bez konieczności zmiany ich na okulary przeciwsłoneczne. Zapewnia to wyjątkową wygodę i komfort użytkowania. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl