100,0% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam271Nie polecam0

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Jai Kudo 1,61 Transitions StayClean

Wysyłka w: 5 dni
Cena: 600,00 zł 600.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 

 INDEX 1.61 - o 22% cieńsza soczewka niż w przypadku soczewki o podstawowym parametrze 1.5

 Soczewki Transitions Signature VII to wyjątkowa propozycja JAI KUDO dla bardzo szerokiej grupy użytkowników okularów. Oferują one najlepsze jak dotąd połączenie zabarwienia na zewnątrz, szybkości ponownego rozjaśniania oraz pełnej przejrzystości w pomieszczeniach spośród wszystkich soczewek Transitions. Co kryje się za wyjątkowymi osiągnięciami Transitions Signature VII? Przede wszystkim testy i nowatorska technologia Chromea7.Firma Transitions przeprowadziła testy na osobach faktycznie użytkujących okulary, w ponad 200 sytuacjach związanych z realnym życiem - zróżnicowanych pod kątem temperatury, warunków pogodowych, kąta padania światła, promieniowania UV; w różnych miejscach na świecie. Taka wiedza w połączeniu z przełomową technologią Chromea7 pozwoliła na stworzenie soczewek fotochromowych na miarę XXI wieku - Transitions Signature VII.

 

Powłoka antyrefleksyjna  nowej generacji Steyclean to jeden z flagowych produktów JAI KUDO, należący do najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań dostępnych na całym świecie. Pozwoli Tobie czuć się bardziej komfortowo w porównaniu z innymi, zwykłymi soczewkami okularowymi.

Dla soczewki StayClean opracowana została technologa wypełniania mikro-przestrzeni pomiędzy molekułami specjalną powłoką łatwo czyszczącą o właściwościach oleofobowych, antystatycznych i super-hydrofobowych. Dzięki temu uzyskaliśmy idealnie gładką powierzchnię, która zapobiega przyleganiu brudu, tłuszczu i wody. W połączeniu z wielowarstwowym antyrefleksem oraz warstwą HC, soczewka zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania okularów.

___________________________________________________________________________

Produkt HOYA zapewnia 100% ochronę przed promieniowaniem UV.

wstępne zabarwienie – 8%
maksymalne zabarwienie – 80%

Dostępne kolory fotochromu: Brązowy lub szary

___________________________________________________________________________


 

Soczewka
soczewki okularowe stworzone w oparciu o różnego rodzaju materiały. Ich główna zaleta to niski ciężar oraz podwyższona wytrzymałość na stłuczenia.

 ____________________________________________________________________________________________

Warstwa utwardzająca
Podstawowa warstwa soczewki, podnosi jej twardość, dzięki czemu wzrasta jej odporność na zarysowania.

 ____________________________________________________________________________________________

 

Wielowarstwowy antyrefleks

Antyrefleks to specjalistyczna nieznacznej grubości powłoka nanoszona na soczewki (szkła) okularowe, redukująca odbicia i odblaski powstające w wyniku padania na nie światła z różnych stron. Głównym zadaniem powłoki AR jest eliminowanie uciążliwych dla oczu refleksów świetlnych (odblasków) powstających na gładkich i wypolerowanych powierzchniach soczewki okularowej. Jak wiadomo z fizyki, światło przechodzące przez ośrodki o różnych współczynnikach załamania – w tym przypadku powietrze i materiał soczewki- odbija się jedynie częściowo. Efektem tego są właśnie refleksy świetlne (odblaski). W soczewce okularowej zjawisko to podwaja się, gdyż mamy do czynienia z dwiema powierzchniami soczewki – zewnętrzną i wewnętrzną.

Dzięki powłokom antyrefleksyjnym do naszych oczu dociera więcej światła, więc możemy pracować w większym komforcie, a nasze oczy nie muszą się już tak wysilać aby dojrzeć nawet najdrobniejsze szczegóły.

 ____________________________________________________________________________________________

Powłoka Oleofobowa

Powierzchnia oleofobowa nie lubi tłuszczu i ma za zadanie chronić nasze soczewki przed zatłuszczeniem. Nie oznacza to że użytkownik okularów z powłoką oleofobową już nigdy nie będzie musiał czyścić swoich okularów i dożywotnio będą czyste. Jednak powłoka ta spowoduje, że soczewki będą się mniej brudziły i nie będą tak bardzo podatne na tłuste zabrudzenia.

 ____________________________________________________________________________________________

Powłoka Hydrofobowa

Powierzchnia hydrofobowa to taka, która najprościej mówiąc boi się wody i niechętnie się z nią łączy. Dla użytkownika okularów z powierzchnią hydrofobową oznacza to, że powierzchnia jego soczewek będzie łatwiejsza w codziennej pielęgnacji , a krople wody spadające na jej powierzchnię podczas deszczu czy mycia nie będą zatrzymywały się na soczewce tylko będą po niej spływały. Dzięki temu będzie ona bardziej przejrzysta i czystsza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl