100,0% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam262Nie polecam0

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Jai Kudo 1,5 Acclimates HMAR

Wysyłka w: 5 dni
Cena: 260,00 zł 260.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 

Markowa, utwardzona soczewka  organiczna fotochromowa wyposażona w klasyczny antyrefleks i warstwę utwardzającą CR-39 w indeksie 1,50 z powłoką uszlachetniającą HMARAcclimates to bardzo ciekawa propozycja JAI KUDO dla osób poszukujących fotochromu w korzystnej cenie, który gwarantuje wysoki poziom przyciemnienia na zewnątrz, a także z powodzeniem może być stosowany w pomieszczeniach. Oprócz bardzo konkurencyjnej ceny wyróżnia się tym, że molekuły fotochromu zostały umieszczone w powłoce, a nie w masie soczewki jak to ma miejsce w przypadku wielu innych soczewek fotochromowych.Acclimates przeznaczony jest dla klientów, którzy nie mogą pozwolić sobie na zakup soczewek takich jak np. Transitions, ale chcą posiadać fotochrom zapewniający wysoki stopień przyciemnienia. Soczewki Acclimates to gwarancja trwałości fotochromu, w znaczeniu intensywności zabarwienia, ochrony przed promieniowaniem UV, a także duża konkurencyjność w stosunku do innych soczewek podobnej klasy.

Produkt JAI KUDO zapewnia 100% ochronę przed promieniowaniem UV.

wstępne zabarwienie – 8%
maksymalne zabarwienie – 80%

Dostępne kolory fotochromu: Brązowy lub szary

Soczewka


soczewki okularowe stworzone w oparciu o różnego rodzaju materiały. Ich główna zaleta to niski ciężar oraz podwyższona wytrzymałość na stłuczenia.

 

 ____________________________________________________________________________________________

 

Warstwa utwardzająca


Podstawowa warstwa soczewki, podnosi jej twardość, dzięki czemu wzrasta jej odporność na zarysowania.

 

 ____________________________________________________________________________________________

 

Antyrefleks

 

Antyrefleks to specjalistyczna nieznacznej grubości powłoka nanoszona na soczewki (szkła) okularowe, redukująca odbicia i odblaski powstające w wyniku padania na nie światła z różnych stron. Głównym zadaniem powłoki AR jest eliminowanie uciążliwych dla oczu refleksów świetlnych (odblasków) powstających na gładkich i wypolerowanych powierzchniach soczewki okularowej. Jak wiadomo z fizyki, światło przechodzące przez ośrodki o różnych współczynnikach załamania – w tym przypadku powietrze i materiał soczewki- odbija się jedynie częściowo. Efektem tego są właśnie refleksy świetlne (odblaski). W soczewce okularowej zjawisko to podwaja się, gdyż mamy do czynienia z dwiema powierzchniami soczewki – zewnętrzną i wewnętrzną.

 

 ____________________________________________________________________________________________

 

Fotochrom

 

Soczewki fotochromowe dostosowują się do zmiennych warunków oświetleniowych, rozjaśniając się i przyciemniając z niesamowitą szybkością, w zależności od natężenia światła. Pozwala to na noszenie okularów przez cały dzień, bez konieczności zmiany ich na okulary przeciwsłoneczne, bądź odwrotnie. Zapewnia to wyjątkową wygodę i komfort użytkowania. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl