100,0% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam262Nie polecam0

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Hoya 1,5 Sensity Hi-Vision Aqua

Wysyłka w: 5 dni
Cena: 490,00 zł 490.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Idealne soczewki do pracy przy komputerze i nie tylko. Hoya Sensity Hi-Vision Aqua to soczewki fotochromowe seryjnie wyposażone w wielowarstwową powłokę antyrefleksyjną zintegrowaną z warstwami utwardzającymi oraz powłoką hydrofobową. Zapewnia wyśmienitą przejrzystość. Powłoki antyrefleksyjne są uszlachetnieniem stosowanym w celu wyeliminowania rozproszonych odbić światła na powierzchni soczewek, co wpływa na zwiększenie ilości światła przechodzącego przez soczewkę i zwiększenie kontrastu widzenia.

Dzięki soczewkom fotochromowym HOYA Sensity, przebywanie w jasnym świetle nigdy nie było bardziej komfortowe. Te innowacyjne, inteligentne światłoczułe soczewki zapewniają komfortowe widzenie we wszystkich warunkach oświetlenia, bez konieczności zmiany okularów.

 Soczewki Sensity błyskawicznie przyciemniają się na zewnątrz i rozjaśniają bardzo szybko powracając do pełnej przejrzystości w pomieszczeniach. Podczas tych szybkich zmian przez cały czas zachowana jest pełna ochrona przed promieniowaniem UV. To sprawia, że soczewki HOYA Sensity są optymalnym rozwiązaniem dla każdego, niezależnie od stylu życia.

___________________________________________________________________________

Produkt HOYA zapewnia 100% ochronę przed promieniowaniem UV.

wstępne zabarwienie – 8%
maksymalne zabarwienie – 80%

BARDZO SZYBKI CZAS REAKCJI

Dostępne kolory fotochromu: Brązowy lub szary


Okularowe soczewki światłoczułe HOYA Sensity zostały nagrodzone Złotym Medalem MTP podczas Targów Optycznych OPTYKA 2014.

 

Soczewka
soczewki okularowe stworzone w oparciu o różnego rodzaju materiały. Ich główna zaleta to niski ciężar oraz podwyższona wytrzymałość na stłuczenia.

 

 ____________________________________________________________________________________________

Warstwa utwardzająca
Podstawowa warstwa soczewki, podnosi jej twardość, dzięki czemu wzrasta jej odporność na zarysowania.

 

 ____________________________________________________________________________________________

 

Wielowarstwowy antyrefleks

Antyrefleks to specjalistyczna nieznacznej grubości powłoka nanoszona na soczewki (szkła) okularowe, redukująca odbicia i odblaski powstające w wyniku padania na nie światła z różnych stron. Głównym zadaniem powłoki AR jest eliminowanie uciążliwych dla oczu refleksów świetlnych (odblasków) powstających na gładkich i wypolerowanych powierzchniach soczewki okularowej. Jak wiadomo z fizyki, światło przechodzące przez ośrodki o różnych współczynnikach załamania – w tym przypadku powietrze i materiał soczewki- odbija się jedynie częściowo. Efektem tego są właśnie refleksy świetlne (odblaski). W soczewce okularowej zjawisko to podwaja się, gdyż mamy do czynienia z dwiema powierzchniami soczewki – zewnętrzną i wewnętrzną.

 

Dzięki powłokom antyrefleksyjnym do naszych oczu dociera więcej światła, więc możemy pracować w większym komforcie, a nasze oczy nie muszą się już tak wysilać aby dojrzeć nawet najdrobniejsze szczegóły.

 

 ____________________________________________________________________________________________

 

Powłoka Hydrofobowa

Powierzchnia hydrofobowa to taka, która najprościej mówiąc boi się wody i niechętnie się z nią łączy. Dla użytkownika okularów z powierzchnią hydrofobową oznacza to, że powierzchnia jego soczewek będzie łatwiejsza w codziennej pielęgnacji , a krople wody spadające na jej powierzchnię podczas deszczu czy mycia nie będą zatrzymywały się na soczewce tylko będą po niej spływały. Dzięki temu będzie ona bardziej przejrzysta i czystsza.

 ____________________________________________________________________________________________

 

Fotochrom

Soczewki fotochromowe dostosowują się do zmiennych warunków oświetleniowych, rozjaśniając się i przyciemniając z niesamowitą szybkością, w zależności od natężenia światła. Pozwala to na noszenie okularów przez cały dzień, bez konieczności zmiany ich na okulary przeciwsłoneczne, bądź odwrotnie. Zapewnia to wyjątkową wygodę i komfort użytkowania. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl