100,0% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam258Nie polecam0

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Dlaczego nie warto kupować tanich okularów przeciwsłonecznych?
Dlaczego nie warto kupować tanich okularów przeciwsłonecznych?

Okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne to dla większości z nas spory wydatek, który w głównej mierze uzależniony jest od wady wzroku oraz indywidualnych oczekiwań względem okularów. Na rynku można znaleźć tanie zamienniki obu tych produktów, tylko czy warto w nie inwestować? Poznaj najistotniejsze szczegóły wyróżniające te okulary i przekonaj się, dlaczego warto skorzystać z oferty profesjonalnego salonu optycznego!

czytaj całość »
Dieta dla zdrowych oczu
Dieta dla zdrowych oczu

Nie od dziś wiadomo, że właściwie skomponowana i odpowiednio dobrana dieta pozytywnie wpływa na dobre samopoczucie, czy zachowanie zdrowia. Warto pamiętać, że zdrowe posiłki mogą wzmacniać i leczyć ciało. Dlatego pragnąc uniknąć problemów z oczami, przekonaj się co powinna zawierać twoja codzienna dieta. Dobre widzenie zaczyna się na talerzu. Sprawdź jakie elementy wpływają na narząd wzroku i jak o niego zadbać.

czytaj całość »
Dziecko u okulisty
Dziecko u okulisty

Wada wzroku może pojawić się już na wczesnym etapie dzieciństwa, dlatego wizyta z maluchem w gabinecie okulistycznym w niektórych przypadkach jest konieczna. Prawidłowe dbanie o dobre widzenie poprzez dobór właściwych soczewek okularowych sprawi, że dziecko będzie się właściwie się rozwijać. Przekonaj się, co powinno skłonić rodzica do wizyty w gabinecie lekarskim.

czytaj całość »
Czym jest starczowzroczność i jak ją leczyć?
Czym jest starczowzroczność i jak ją leczyć?

Starczowzroczność to naturalny proces, objawiający się pogorszeniem widzenia z bliskiej odległości. Zazwyczaj pojawia się w okolicy 40 roku życia. Dolegliwości związane z tym problemem są dość kłopotliwe, zwłaszcza w momencie wykonywania codziennych czynności. Przekonaj się, czym jest starczowzroczność. Dowiedz się także, czy można ją leczyć. Czy i w tym przypadku sprawdzą się soczewki okularowe?

czytaj całość »
Ćwiczenia oczu - dlaczego warto?
Ćwiczenia oczu - dlaczego warto?

Narząd wzroku jest codziennie bardzo mocno wykorzystywany przez każdego z nas. Znaczna część osób pamięta o regularnych wizytach u specjalisty, celem kontroli jakości widzenia. Jednak czasem same oprawki okularowe nie wystarczą. Zadbaj o wzrok wykonując proste ćwiczenia oczu. Przekonaj się, jak skutecznie je wykonać!

czytaj całość »
Jak dbać o oczy latem?
Jak dbać o oczy latem?

Piękne i zdrowe oczy zapewniają dobrze dobrane okulary korekcyjne czy okulary przeciwsłoneczne, jednak w okresie letnim to nie wystarczy. Przekonaj się, na co zwrócić uwagę w trakcie lata, aby nie odczuć dyskomfortu ze strony oczu. Już dziś zadbaj o wzrok i ciesz się piękną pogodą! Poznaj sprawdzone sposoby na zdrowe oczy latem!

czytaj całość »
Nietypowe oprawki okularowe - dla kogo?
Nietypowe oprawki okularowe - dla kogo?

Okulary nie muszą być nudne i przewidywalne. Produkt ten musi spełniać dwie funkcje, mianowicie: korygować wadę wzroku oraz podkreślać urodę użytkownika. Dlatego też przy wyborze nowej pary okularów warto sięgnąć po ciekawy kolor, unikalne zdobienia czy interesujący kształt. Przekonaj się, jakie widowiskowe fasony i modele można znaleźć w ofercie dzisiejszych salonów optycznych!

czytaj całość »
Jak prawidłowo czyścić okulary?
Jak prawidłowo czyścić okulary?

Okulary to dla większości z nas przedmiot codziennego użytku. Spora część osób posiada wadę wzroku, dlatego konieczne jest dobranie właściwych soczewek okularowych. Natomiast okulary przeciwsłoneczne zabezpieczają przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Produkty te wymagają prawidłowego sposobu czyszczenia, aby nie uszkodzić powierzchni soczewki. W ten sposób można usunąć denerwujący brud oraz uniknąć smug. Przekonaj się, jak można właściwie czyścić okulary. Dzięki temu twoje okulary będą czyste i zadbane przez długi czas.

czytaj całość »
Powłoka antyrefleksyjna w okularach - zalety
Powłoka antyrefleksyjna w okularach - zalety

Soczewki okularowe z antyrefleksem można w bardzo łatwy sposób rozpoznać. Szkła pozbawione takiej powłoki odbijają światło z otoczenia, miejscami wyglądając jak lustro. W rezultacie nie jest możliwe dokładne przyjrzenie się źrenicom. Jeśli natomiast zastosowane są soczewki okularowe z antyrefleksem, wówczas tego rodzaju zjawisko nie występuje. Nie są zauważalne żadne odbicia otoczenia, a zatem oczy są nieprzesłonięte.

czytaj całość »
Dla kogo okulary progresywne?
Dla kogo okulary progresywne?

Okulary progresywne stanowią bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. Pozwalają one na zastąpienie dwóch par okularów, do widzenia z oddali oraz z bliska. Ich zaletą jest więc możliwość dobrego widzenia w każdej codziennej sytuacji. Noszenie dwóch par okularów może być bardzo niewygodne. W wielu sytuacjach powoduje niepotrzebne nerwy oraz stratę czasu na poszukiwanie odpowiedniego modelu. Warto wobec tego skorzystać z pośredniego rozwiązania, jakie stanowią okulary progresywne. Dla kogo sprawdzą się najlepiej? Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do ich wykorzystania?

czytaj całość »
Jak wybrać okulary przeciwsłoneczne dla dziecka?
Jak wybrać okulary przeciwsłoneczne dla dziecka?

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci, to nie tylko element letniego ubioru. Przede wszystkim chronią one oczy dziecka przed zapaleniem spojówek oraz uszkodzeniem siatkówki. Odgrywają więc one bardzo ważną rolę dla zapewnienia zdrowia narządu wzroku. Bezpieczne okulary muszą być wyposażone w filtr UV oraz polaryzację. Produktów należy również szukać w sprawdzonych miejscach. Niestety efektowne i designerskie okulary przeciwsłoneczne, które nabyć można na różnego rodzaju bazarach, w wielu przypadkach mogą przyczynić się do powstania większej ilości szkód, niż pożytku. W jaki sposób prawidłowo wybrać okulary dla swojego dziecka? Na jakie elementy należy zwrócić szczególną uwagę?

czytaj całość »
Okulary przeciwsłoneczne na lato 2021
Okulary przeciwsłoneczne na lato 2021

Okulary przeciwsłoneczne stanowią jeden z najistotniejszych artykułów, kiedy na zewnątrz pojawiają się silne promienie słoneczne. To właśnie one chronią nasze oczy przed szkodliwym oddziaływaniem promieni UVA i UVB. Wybór odpowiednich okularów uwarunkowany jest kilkoma czynnikami. Warto wziąć je pod uwagę podczas dokonywania zakupu. Oczywiście istotne są również osobiste preferencje dotyczące walorów estetycznych danego modelu. Niektóre osoby kierują się także obecnymi trendami oraz modą. Jakie okulary przeciwsłoneczne wybrać na lato 2021?

czytaj całość »
Od czego zależy i co mówi o Tobie kolor Twoich oczu?
Od czego zależy i co mówi o Tobie kolor Twoich oczu?

Ludzie różnią się między sobą wieloma cechami pod względem charakteru, jak i wyglądu. Różnice te widoczne są również w przypadku oczu. Ludzka tęczówka może mieć zazwyczaj kolor zielony, piwny lub niebieski. Uważa się, że jej barwa definiuje cechy charakteru. Przekonaj się, jaką jesteś osobowością. Poznaj usposobienie i inne ważne cechy charakteru, o których mogłeś nie wiedzieć! Podkreśl swoją osobowość, wybierając przepiękne oprawki okularowe. Co wpływa na kolor tęczówki oczu? Jak go podkreślić?

czytaj całość »
Jak chronić oczy przed słońcem?
Jak chronić oczy przed słońcem?

Promieniowanie słoneczne towarzyszy nam przez cały rok, nawet gdy za oknem panują niezbyt sprzyjające warunki atmosferyczne. Dlatego coraz więcej osób zwraca uwagę na ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. W tym celu stosujemy kremy z filtrami przeciwsłonecznymi na skórę. W przypadku wzroku doskonale sprawdzą się okulary przeciwsłoneczne. Przekonaj się, jak skutecznie można zadbać o oczy?

czytaj całość »
Cyfrowe zmęczenie oczu - jak sobie z nim radzić?
Cyfrowe zmęczenie oczu - jak sobie z nim radzić?

Cyfrowe zmęczenie oczu to coraz częściej pojawiający się problem, z którym boryka się spora część społeczeństwa. Nic dziwnego, gdyż wiele osób przez kilka godzin dziennie korzysta z urządzeń elektronicznych, takich jak telefon, laptop, komputer. Negatywnie wpływa także zbyt bliska odległość pomiędzy wyświetlaczem, a oczami. Zatem jak można poradzić sobie z tą dolegliwością? Pomocne z pewnością okażą się oprawki okularowe z odpowiednimi soczewkami. Przekonaj się, co warto zastosować!

czytaj całość »
Ile par okularów potrzebujesz?
Ile par okularów potrzebujesz?

Ilość par okularów uzależniona jest przede wszystkim od indywidualnych potrzeb, jak i posiadanej wady wzroku. Osobom o mocnych i nietypowych wadach zaleca się posiadanie drugiej pary, aby w przypadku ich zgubienia lub zniszczenia, dalej móc normalnie funkcjonować. Jednak jaka jest zatem optymalna ilość oprawek okularowych?

czytaj całość »
Okulary zerówki - dla kogo?
Okulary zerówki - dla kogo?

Okulary zerówki to produkt składający się z oprawek okularowych oraz soczewek bez korekcji. Takie okulary powszechnie dostępne są na półkach w salonach optycznych, niemniej nie posiadają specjalnych powłok ochronnych. Produkt ten dedykowany jest osobom, które nie posiadają wady wzroku. Przekonaj się, kiedy jednak warto po nie sięgnąć!

czytaj całość »
Jak wybrać salon optyczny online?
Jak wybrać salon optyczny online?

Coraz większa liczba osób zmuszona jest do noszenia okularów. Nic więc dziwnego, że pojawia się pytanie - jak wybrać profesjonalny salon optyczny dostępny online? Wbrew pozorom nie należy ono do łatwych, gdyż decyzja ta obejmuje analizę wielu aspektów. Wybierz najlepszy salon optyczny online, gdzie kupisz najpiękniejsze oprawki okularowe!

czytaj całość »
Parujące okulary - jak sobie z tym radzić?
Parujące okulary - jak sobie z tym radzić?

Parujące okulary to dość powszechny problem, który nasila się w okresie jesieni i zimy. Wtedy też różnice temperatur pomiędzy ogrzewanym pomieszczeniem, a przestrzenią na zewnątrz bywają bardzo duże. Czynników sprzyjających parowaniu okularów jest znacznie więcej. Przekonaj się, jak można radzić sobie z tym problemem!

czytaj całość »
Kiedy kupić nowe okulary?
Kiedy kupić nowe okulary?

Oprawki okularowe z soczewkami korekcyjnymi to niezbędny produkt dla osób, które mają wadę wzroku. Korzysta się z nich na co dzień, dlatego wymagają regularnej wymiany. Niewłaściwe użytkowanie czy pielęgnacja mogą dodatkowo skracać czas, kiedy okulary dobrze spełniają swoją funkcję. Przekonaj się dlaczego warto wymienić okulary na nowe i w jaki okresie należy to zrobić.

czytaj całość »
Kategorie

Oprawy damskie

Zobacz nasze wyjątkowe kolekcje.

otwórz

oprawy męskie

Przejdź do prawdziwie męskiego świata.

otwórz

oprawy dziecięce

Sprawdź ofertę dla maluchów.

otwórz

Oprawy unisex

Okulary dla Pana i Pani.

otwórz

okulary przeciwsłoneczne

Komfort patrzenia oraz wyjątkowy styl.

otwórz

soczewki kontaktowe i płyny

Sprawdź ofertę.

otwórz
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl