99,0% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam102Nie polecam1

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Soczewki okularowe o indeksie 1.67

Jai Kudo Stayclean 1.67 ASF Jai Kudo Stayclean 1.67 ASF
Producent: Jai Kudo
Cena:

520,00 zł

szt.
zobacz więcej

Soczewki okularowe o indeksie 1.67

Na wybór odpowiednich okularów wpływają różne czynniki. Musimy dobrze przemyśleć zakup zarówno pod względem wyboru oprawek, jak i samych soczewek. Oprawki są wyborem poniekąd oczywistym, wszyscy bowiem kojarzymy wybór okularów z przymierzaniem oprawek w salonie okulistycznym. Dobieramy kształt, kolor czy grubość. 

Jednocześnie w przypadku soczewek zdajemy się głównie na dopasowanie ich wyłącznie pod względem wady. Tymczasem rodzajami soczewek okularowych warto zainteresować się tak samo, jak oprawkami do okularów. W naszym asortymencie znajdziesz wybór różnych soczewek, a w tym także soczewki okularowe o indeksie 1.67. Dowiedz się, co oznacza ten indeks i dlaczego warto je wybrać do swoich okularów. 

Soczewki do okularów o indeksie 1.67 – czym jest indeks soczewek?

Indeks soczewek to po prostu wartość stopnia załamywania się światła. Im wyższy jest współczynnik załamywania się światła, tym cieńsze będą posiadane przez nas soczewki okularowe. Soczewki do okularów o indeksie 1.67 będą idealne dla osób, których wada wzroku nie jest drastyczna. Należy bowiem pamiętać, że indeks zwiększa się w zależności od rosnącej wady wzroku. 

Soczewki o indeksie 1.67 są doskonale wyważone – wytrzymałe, a jednocześnie nie będą nazbyt obciążać okularów. Jest to szczególnie istotne dla osób, które noszą okulary cały czas i nie mogą pozwolić sobie na zakładanie ich jedynie do czytania czy chwilowej pracy przy komputerze. Dlatego właśnie warto zwracać uwagę również na czynniki takie jak indeks, aby zmaksymalizować komfort noszenia okularów. 

Indeks działa także różnie zależnie od tego, do jakiej wady dobieramy okulary: do tak zwanych „plusów” lub „minusów”. W przypadku okularów o plusowej soczewce indeks wpływa na grubość w punkcie centralnym soczewki, z kolei w przypadku okularów o minusowej soczewce indeks wpływa na grubość krawędzi. Pamiętaj, że choć świadomość istnienia współczynnika załamania światła pomoże Ci wybrać lepsze okulary dla siebie, należy mimo wszystko zdać się na wiedzę specjalisty, który pomoże dokonać właściwego wyboru.

Soczewki okularowe Jai Kudo 1.67

Oferujemy wysokiej jakości soczewki okularowe Jai Kudo 1.67. Dostępne są nowoczesne soczewki asferyczne. Soczewki sferyczne to klasyczna mają zmniejszone polu widzenia – ostrość obrazu tracimy szybciej, niż w przypadku soczewek asferycznych, a wszystko to przez zaokrąglony kształt soczewki. Budowa asferyczna ma bardziej płaską powierzchnię, dzięki czemu pole widzenia jest poszerzone – co wpływa na większy obszar wyostrzonego obrazu. 

W naszym asortymencie znajdziesz soczewki okularowe o indeksie 1.67 od renomowanej marki Jai Kudo. Dbają o najmniejsze szczegóły, sprawując pieczę nad każdym etapem produkcji soczewek okularowych. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że otrzymujesz produkt wytrzymały. Soczewki okularowe Jak Kudo do inwestycja na lata, a wymienisz je dopiero wtedy, kiedy będzie wymagała tego Twoja wada wzroku. 

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz wysokiej jakości soczewki o indeksie 1.67.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl