99,0% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam98Nie polecam1

Zgodność z opisem
4.9
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Soczewki okularowe o indeksie 1.5

Hoya Hi-Vision Longlife 1.5 Hoya Hi-Vision Longlife 1.5
Producent: Hoya
Cena:

420,00 zł

szt.
zobacz więcej
Hoya HVL BlueControl 1.5 Hoya HVL BlueControl 1.5
Producent: Hoya
Cena:

500,00 zł

szt.
zobacz więcej
Jai Kudo Acclimates HMAR 1.5 Jai Kudo Acclimates HMAR 1.5
Producent: Jai Kudo
Cena:

400,00 zł

szt.
zobacz więcej
Jai Kudo Barwiona HC 1.5 Jai Kudo Barwiona HC 1.5
Producent: Jai Kudo
Cena:

150,00 zł

szt.
zobacz więcej
Jai Kudo Barwiona HMAR 1.5 Jai Kudo Barwiona HMAR 1.5
Producent: Jai Kudo
Cena:

190,00 zł

szt.
zobacz więcej
Jai Kudo HMAR 1.5 Jai Kudo HMAR 1.5
Producent: Jai Kudo
Cena:

100,00 zł

szt.
zobacz więcej
Jai Kudo Lumina HMAR 1.5 Jai Kudo Lumina HMAR 1.5
Producent: Jai Kudo
Cena:

230,00 zł

szt.
zobacz więcej
Jai Kudo Stayclean 1.5 Jai Kudo Stayclean 1.5
Producent: Jai Kudo
Cena:

200,00 zł

szt.
zobacz więcej
Jai Kudo Stayclean Extreme 1.5 Jai Kudo Stayclean Extreme 1.5
Producent: Jai Kudo
Cena:

320,00 zł

szt.
zobacz więcej
Jai Kudo Stayclean Extreme UV 1.5 Jai Kudo Stayclean Extreme UV 1.5
Producent: Jai Kudo
Cena:

340,00 zł

szt.
zobacz więcej
JZO Ideal Max Blue UV 1.5 JZO Ideal Max Blue UV 1.5
Producent: JZO
Cena:

320,00 zł

szt.
zobacz więcej

Soczewki okularowe o indeksie 1.5

Każde okulary powinny być dobierane tak indywidualnie, jak tylko to możliwe. To oznacza nie tylko wyznaczanie wady wzroku i wybieranie odpowiednich oprawek, ale także zwracanie uwagi na aspekty takie jak indeks. 

Czym jest indeks soczewki okularowej? To inaczej współczynnik załamania światła. Im wyższy indeks danych soczewek, tym cieńsza powierzchnia soczewka. Jeżeli borykasz się z dużą wadą wzroku z pewnością dyskomfort noszenia ciężkich okularów nie jest Ci obcy. Dzięki dobraniu soczewek o odpowiednim indeksie możesz pozbyć się tego problemu. Zapraszamy do wyboru nowoczesnych soczewek okularowych o indeksie 1.5 z naszej oferty.

Soczewki do okularów Hoya o indeksie 1.5

Z powodu zmniejszenia grubości soczewki takie jak soczewki do okularów Hoya o indeksie 1.5 są polecane osobom, które muszą radzić sobie z dużą wadą wzroku. W przypadku bardzo małej wady możesz nie odczuć różnicy. Wysoka wartość indeksu pozwala na wystarczające zmniejszenie grubości, aby w efekcie zmniejszyć także ciężar soczewki. 

Współczynnik załamywania światła 1.5 jest standardową wartością, najczęściej wykorzystywaną do tworzenia soczewek okularowych. Dzieje się tak dlatego, że wartość indeksu 1.5 jest odpowiednio wyważona. Wtedy sprawdza się uniwersalnie w okularach dla osób z różnymi wadami, szczególnie tymi niewielkimi. 

Co więcej, nowoczesne soczewki są produkowane ze specjalnych, lekkich materiałów z tworzywa sztucznego. Innowacje technologiczne pozwoliły na stworzenie materiału, który będzie równie korzystny dla korekty wady wzroku, jak niegdyś powszechnie używane szkło. Jednocześnie jest on bardziej odporny na zniszczenia, nie występuje więc tak wysokie ryzyko zbicia okularów jak w przypadku tradycyjnego szkła. 

Szkła okularowe Jai Kudo 1.5

Możesz zdecydować się na soczewki okularowe typu asferycznego, które są dodatkowo spłaszczone, co zwiększa pole widzenia wyostrzonego. Oferujemy soczewki o indeksie 1.5 od Hayo, a także soczewki okularowe Jai Kudo 1.5.

To renomowane marki, które nie bez powodu cieszą się zaufaniem klientów. Oferujemy także soczewki tych marek z dodatkowymi funkcjami, jak funkcja Stay Clean dzięki której okulary nie brudzą się tak bardzo, jak w przypadku wykorzystania zwykłych soczewek bez technologii Stay Clean. Dostępne są również soczewki przetestowane pod kątem odporności na promieniowanie UV – wybierając je możesz jednocześnie zadbać o korektę wady wzroku i ochronę oczu przed promieniowaniem słonecznym. 

Osobom, które każdego dnia poświęcają wiele godzin na pracę przy komputerze polecamy specjalne soczewki Hoya z indeksem 1.5 i funkcją Hi-Vision Longlife – soczewka została zaprojektowana w taki sposób, aby specjalna powłoka Blue Control blokowała dostęp niebieskiego światła. Dzięki temu możesz zapobiegać suchości oka czy bólom głowy, które towarzyszą wielu osobom pracującym na komputerze. Jednocześnie powłoki te są trwałe i nie ścierają się szybko. 

Możesz mieć pewność, że zakup soczewek z naszego asortymentu to inwestycja na lata. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się sam.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl