99,0% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam98Nie polecam1

Zgodność z opisem
4.9
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

Miesięczne soczewki kontaktowe

W dzisiejszym świecie często żyjemy szybko: czeka na nas praca, obowiązki domowe, rodzina, a do tego dodajemy hobby i pasje. Nic dziwnego, że większość osób szuka skutecznych i prostych w zastosowaniu rozwiązań, które zwiększą komfort życia i ułatwią codzienną bieganinę. Dlatego proponujemy miesięczne soczewki kontaktowe, które są długotrwałym, korzystnym dla zdrowia wzroku i wygodnym rozwiązaniem. Zapraszamy do wyboru miesięcznych soczewek kontaktowych z naszej oferty.  

Progresywne soczewki kontaktowe 

Miesięczne soczewki to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie nie tylko wygodę, ale również szuka propozycji przyjaznych budżetowi. Koszty noszenia miesięcznych soczewek kontaktowych są niższe, niż soczewek jednodniowych czy dwutygodniowych. Odpowiednio dbając o soczewki miesięczne możesz zyskać rozwiązanie jednocześnie komfortowe i tanie.

Pamiętaj, że na rynku dostępne są miesięczne soczewki które możesz nosić dziennie lub całodobowo. Należy jednak stosować się do zaleceń producenta – całodobowe soczewki miesięczne przeważnie musisz wyjąć i oczyścić po około 6 lub 7 dniach.

Nowoczesne soczewki miesięczne są wyprodukowane z materiałów takich jak tworzywo hydrożelowe lub połączenie silikonu i hydrożelu. To materiały gwarantujące odpowiedni poziom nawodnienia, które przepuszczają odpowiednią ilość powietrza do gałki ocznej i nie powodują jej przesuszenia po codziennym noszeniu. 

W przypadku miesięcznych soczewek kontaktowych niezwykle ważne jest ich dokładne czyszczenie i odpowiednie pielęgnowanie. Będziesz każdego dnia nosić tę samą parę soczewek, dlatego ich pielęgnacja to podstawowy sposób zapobiegania infekcjom oczu, takim jak bakteryjne zapalenie spojówek. 

Soczewki toryczne miesięczne

Soczewki mogą być nie tylko dopasowane do Twoich preferencji dotyczących czasu ich noszenia, ale także do innych aspektów wad wzroku. Proponujemy progresywne soczewki kontaktowe osobom, które borykają się z problemami z akomodacją oka, inaczej nazywaną również preziobią. Wtedy zaburzony jest zarówno obraz bliży, jak i dali. Soczewki progresywne działają na tej samej zasadzie, co progresywne szkła do okularów. Moc soczewek progresywnych dostosowuje się do oka dominującego, dzięki czemu osoba nosząca soczewki może cieszyć się klarownym obrazem niezależnie od odległości.

Dostępne są także soczewki toryczne miesięczne, czyli soczewki stworzone specjalnie dla osób z astygmatyzmem. Ich kształt został dopasowany do potrzeb astygmatyków, co oznacza, że charakteryzuje je powierzchnia o kształcie innej krzywizny niż sferyczna, jak w przypadku zwykłych soczewek. Soczewki toryczne odpowiadają kształtem błędnej krzywiźnie rogówki oka astygmatyka. Tego typu soczewki są przepisywane przez lekarza specjalistę, który rozpozna astygmatyzm. 

Oferowane przez nas soczewki toryczne, tak samo jak zwykłe i progresywne, są wykonane z tworzywa zapewniającego odpowiedni poziom nawodnienia i przepuszczania powietrza.

Wybierz wygodne soczewki miesięczne z naszej oferty.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl